O nas

  1. Home
  2. O nas

O nas

Historia Cogito ma swój początek na pierwszym roku studiów filologii angielskiej w roku 2001. To właśnie w tym czasie pojawiło się marzenie, aby stworzyć miejsce, które nie będzie szablonowe, sztampowe i skostniałe jak większość ówczesnych szkół publicznych. Marzyłem o stworzeniu miejsca, gdzie nowoczesna edukacja spotka się z atrakcyjną formą; miejscu, w którym uczniowie nie będą bezmyślnie wbijali do głowy nowych słów i reguł gramatycznych.

 

Marzyłem o miejscu, które będzie motywowało i prowokowało do używania wyobraźni i uczyło myślenia (łac. cogito). Zależało mi na stworzeniu przestrzeni, gdzie każdy będzie mógł się poczuć sobą, nauczy się wyrażać swoje myśli i opinie w języku obcym bez skrępowania, bez strachu bycia wyśmianym i osądzanym; będzie potrafił dyskutować na przeróżne tematy, nauczy się rzeczy praktycznych zarówno do pracy jak i życiu prywatnym i dobrze się przy tym wszystkim bawił.

 

Jako człowiek czynu, który wie, że marzenia się nie spełniają, ale marzenia się spełnia, dnia 11 listopada 2006 roku, powołałem do życia Szkołę Języków Obcych COGITO.

 

Od tamtej pory szkoła nieustannie się rozwija kształcąc dzieci od lat 4, młodzież i dorosłych. Uczymy języka angielskiego i hiszpańskiego, ogólnego i specjalistycznego. Przygotowujemy do egzaminów państwowych i międzynarodowych certyfikatów, szkolimy pracowników firm i bierzemy udział w projektach Unii Europejskiej. Prowadzimy kursy stacjonarne w naszej placówce, w firmach z dojazdem do klienta oraz online z lektorami na żywo.

 

Od 2018 roku jesteśmy oficjalnym partnerem National Geographic Learning - ogólnoświatowej marki, która dostarcza najwyższej jakości materiały dydaktyczne i które to doskonale rezonują z misją i wizją naszej szkoły. 

 

Zapraszam Cię do zapoznania się z naszą ofertą kursów językowych, a jeśli masz szczególne potrzeby skontaktuj się z nami. Doradzimy najlepsze rozwiązanie lub stworzymy nowe, odpowiadające Twoim potrzebom.

 

Adrian Koszałka

Dlaczego my?

✅ Zdolnych uczniów rozwijamy ponad program szkolny


✅ Słabszym uczniom pomagamy poprawić oceny w szkole


✅ Nie mieszamy uczniów słabszych ze zdolnymi


✅ Walczymy z Twoją nieśmiałością i strachem przed mówieniem


✅ Nauczymy Cię rzeczy praktycznych i niezbędnych


✅ Przygotujemy Cię do egzaminów oraz certyfikatów językowych


✅ Nowicjuszy rozumiemy; jesteśmy wyrozumiali, cierpliwi i konsekwentni


✅ Nauczymy Cię jak prowadzić biznes w języku obcym i radzić sobie w różnych sytuacjach życiowych

✅ Pracujemy na najlepszych materiałach edukacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii


✅ Plan zajęć układamy wspólnie z Tobą. To po to, abyś nie musiał rezygnować z innych przyjemności.


✅ W Cogito nieustannie się szkolimy. To po to, abyś miał ciekawe zajęcia zgodne ze światowymi trendami.


✅ Tworzymy kursy spersonalizowane i tematyczne. Mówisz nam co potrzebujesz, a my dostosowujemy program do Twoich oczekiwań.


✅ Większość kursów dostępnych jest także w wersji online, na żywo z wybranym lektorem.

cogito__icon--5

83-340 Sierakowice

Ks. Bernarda Łosińskiego 1

Telefon kontaktowy:

788 616 823, 606 616 148

E-mail:

biuro@cogito-koszalka.pl

MarkerZobacz Cogito na mapie