Korepetycje - pomoc z materiałem szkolnym
Stacjonarnie
  1. Home
  2. Dzieci
  3. Język angielski
  4. Korepetycje - pomoc z materiałem szkolnym

Korepetycje z j. angielskiego dla dzieci.

 

Szukasz kogoś, kto pomoże Twojemu dziecku z materiałem szkolnym? Nauczyciela, który wie jak skutecznie przekazać wiedzę, wytłumaczy i przećwiczy materiał szkolny, pomoże w odrobieniu zadania domowego lub przygotuje do sprawdzianu z j. angielskiego? W COGITO go znajdziesz.

 

Dlaczego warto wybrać nasze korepetycje?

❇️ Doświadczeni nauczyciele: Nasz zespół to pasjonaci języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Wielu z nich jest także aktywnymi egzaminatorami CKE. W sposób przystępny pomożemy przejść Twojemu dziecku przez najtrudniejsze zagadnienia językowe.

 

❇️ Indywidualne podejście: Rozumiemy, że każdy uczeń jest inny. Dlatego nasze korepetycje są dostosowane do indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania. Niezależnie od tego, czy uczeń jest początkujący, czy zaawansowany, z nami poczuje się pewnie w nauce języka angielskiego.

 

❇️ Lekcje w małych grupach i indywidualnie: Oferujemy zarówno lekcje w małych grupach, które pozwalają na interakcję z innymi uczniami i rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, jak i zajęcia indywidualne, gdzie możemy skupić się na Twoich konkretnych potrzebach. W przypadku zajęć w małej grupie (max. 8 osób) pilnujemy, aby wszyscy uczniowie byli w tym samym wieku i realizowali w swoich szkołach ten sam podręcznik. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze i masz zaprzyjaźnione osoby, z którymi chciałbyś się uczyć, nie ma problemu, stworzymy grupę tylko dla Was.

 

❇️ Wsparcie w Przygotowaniu do Testów: Przygotowujemy naszych uczniów do różnych testów i egzaminów z języka angielskiego, pomagając im zdobyć niezbędną pewność siebie i wiedzę.

 

❇️ Pomoc z materiałem szkolnym: Pomagamy w zrozumieniu trudnych koncepcji, wyjaśniamy skomplikowane zagadnienia. Jeśli uczeń ma trudności z materiałem szkolnym, jesteśmy tu, aby mu pomóc. Pomożemy odrobić zadania domowe, ale pamiętaj, że nie rozwiążemy ich za dziecko ;-)

 

❇️ Przygotowanie do Testów: Niezależnie od tego, czy dziecko przygotowuje się do testu ósmoklasisty czy jakiegoś sprawdzianu, pomożemy w skutecznym przygotowaniu się. Oferujemy praktyczne wskazówki, ćwiczenia oraz testy próbne, aby poczuł się pewnie podczas egzaminu.

 

❇️ Budowanie pewności siebie: Rozwijamy umiejętności językowe, ale równie ważne jest dla nas budowanie pewności siebie w mówieniu i rozumieniu języka angielskiego. Dzięki nam Twoje dziecko poczuje się pewniej w komunikacji w tym języku.

 

❇️ Lekcje próbne: Dziecko ma zawsze możliwość przyjścia na 2 pierwsze lekcje próbne i dopiero po nich może zdecydować, czy z nami zostanie. Jeśli zrezygnuje z zajęć po 2 lekcjach, są one dla niego całkowicie bezpłatne. Warto spróbować, bo nie ma nic do stracenia.

 

Język angielski jest językiem międzynarodowym, otwierającym drzwi do licznych możliwości zarówno w edukacji, jak i karierze zawodowej. Dlatego nauka tego języka jest tak ważna. Nasze korepetycje pomogą Twojemu dziecku osiągnąć biegłość w mówieniu, czytaniu, pisaniu i rozumieniu języka angielskiego.

 

Zapisz swoje dziecko na nasze korepetycje z języka angielskiego i niech rozpocznie swoją przygodę z nauką tego pięknego języka. Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na pierwszą lekcję.

Wiek Wielkość grupy Tryb nauki Liczba godzin w semestrze Cena
7-18 lat 1-8 stacjonarne 30 Lekcje grupowe od 35 zł/h; lekcje indywidualne 100 zł./h
cogito__icon--5
Sprawdź inne kursy

83-340 Sierakowice

Ks. Bernarda Łosińskiego 1

Telefon kontaktowy:

788 616 823, 606 616 148

E-mail:

biuro@cogito-koszalka.pl

MarkerZobacz Cogito na mapie