Angielski dla dzieci 10-14 lat (online)
Online
  1. Home
  2. Dzieci
  3. Język angielski
  4. Angielski dla dzieci 10-14 lat (online)

Interaktywne lekcje j. angielskiego online dla uczniów od 4 do 8 klasy szkoły podstawowej.


  

Lekcje te to połączenie najnowszych technologii, nowoczesnych multimedialnych materiałów National Geographic Learning, dobrej zabawy i bardzo przyjemnej, skutecznej formy nauczania języka angielskiego.

 

Co otrzymuje Twoje dziecko ucząc się online z Cogito?

❇️ Kreatywna nauka: Tworzymy atmosferę radości i ciekawości, aby dziecięca wyobraźnia rozwijała się razem z językiem angielskim! Nasz wyjątkowy program nauczania łączy edukację z zabawą, dzięki czemu dzieci będą uczyć się angielskiego w przyjazny i ciekawy sposób.

 

❇️ Małe grupy (7-8 osób): Aby zapewnić indywidualne podejście do każdego ucznia, prowadzimy niewielkie grupy, co umożliwia lepszą interakcję i skoncentrowaną naukę.

 

❇️ Światowy język: Angielski to klucz do poznania innych kultur i połączenia z rówieśnikami z całego świata. Pracujemy z programem National Geographic Learning, aby dostarczyć uczniom materiały najwyższej jakości.

 

❇️ Praktyczne zastosowanie: Dzieci będą miały okazję praktykować swoje nowo zdobyte umiejętności podczas różnorodnych aktywności i ćwiczeń, a to wzmocni ich pewność siebie w komunikacji.

 

❇️ Nauka z uśmiechem: Nasz wyjątkowy program nauczania łączy zabawę z nauką, inspirując dzieci do odkrywania języka angielskiego w przyjazny i ciekawy sposób.

 

❇️ Bierze udział w skutecznych, nowoczesnych i wciągających lekcjach j. angielskiego z lektorem na żywo przez cały czas.

 

❇️ Wygodny grafik zajęć, uwzględniający inne aktywności pozalekcyjne Twojego dziecka. Lekcje będą odbywały się w trybie 2x45 min/tydzień. Układamy go wspólnie z Tobą po to, aby Twoje dziecko nie musiało rezygnować z innych zajęć pozalekcyjnych.

 

❇️ Możliwość nauki w grupie swoich przyjaciół, rodziny, którzy mieszkają daleko od siebie i nie spotkaliby się w takim składzie na lekcjach stacjonarnych.

 

❇️ Bezpieczeństwo i zdrowie – w związku z brakiem fizycznego kontaktu dzieci np. przeziębione uczą się razem ze zdrowymi. Dzięki temu rozwiązaniu, dziecko nie opuszcza lekcji i cały proces nauczania jest znacznie skuteczniejszy.

 

❇️ Twoje dziecko może brać udział w zajęciach niezależnie od miejsca, w którym przebywa. Potrzebny jest jedynie komputer z dostępem do internetu.


 

Co otrzymuje rodzić dzięki takiemu rozwiązaniu?

✅ Oszczędność czasu i pieniędzy w związku z brakiem dowożenia dzieci na lekcje stacjonarne.


✅ Pewność, że dziecko bierze udział w ciekawych i skutecznych lekcjach online i jest pod stałą opieką lektora.


✅ Dzięki aplikacji KIVO każdy rodzic:  śledzi postępy dziecka w nauce, otrzymuje komentarze lektora, ma bezpośredni kontakt z lektorem, może w dowolnej chwili monitorować obecności dziecka na zajęciach.


✅ Ma dostęp do przerabianych tematów i materiałów.


✅ Ma wgląd do płatności.


✅ Dostęp do harmonogramu zajęć i ewentualnych zmian.

 


  
Zapisz Twoje dziecko na lekcje próbne, a potem zdecyduj czy zostanie z nami na cały rok szkolny.

 

Nowy rok szkolny startuje 2 października.

 

We wrześniu spotkamy się organizacyjnie online - każda zapisana osoba otrzyma od nas sms z datą i godziną spotkania.

 

Istnieje możliwość uruchomienia nowego kursu grupowego w dowolnym momencie w roku szkolnym, pod warunkiem zgłoszenia się min. 4 chętnych osób.

 

Masz pytania? Nie wiesz co będzie najlepsze dla Ciebie lub Twojego dziecka? Napisz lub zadzwoń. Pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Wiek Wielkość grupy Tryb nauki Liczba godzin w semestrze Cena
10-14 lat 7-8 online 30 1 semestr = 5 rat x 230 zł lub jednorazowo (rabat 8,6%)1050 zł.
cogito__icon--5
Sprawdź inne kursy

83-340 Sierakowice

Ks. Bernarda Łosińskiego 1

Telefon kontaktowy:

788 616 823, 606 616 148

E-mail:

biuro@cogito-koszalka.pl

MarkerZobacz Cogito na mapie