Logo Facebook
Home O nas
Witamy
W szkole Cogito
Adrian Koszałka

Historia Cogito ma swój początek na pierwszym roku studiów filologii angielskiej w roku 2001. To właśnie w tym czasie pojawiło się marzenie, aby stworzyć miejsce, które nie będzie szablonowe, sztampowe i skostniałe jak większość ówczesnych szkół publicznych. Marzyłem o stworzeniu miejsca, gdzie nowoczesna edukacja spotka się z atrakcyjną formą; miejscu, w którym uczniowie nie będą bezmyślnie wbijali do głowy nowych słów i reguł gramatycznych na pamięć.

 

Marzyłem o miejscu, które będzie motywowało do używania wyobraźni i uczyło myślenia (łac. cogito). Zależało mi na stworzeniu przestrzeni, gdzie każdy będzie mógł się poczuć sobą, nauczy się wyrażać swoje myśli i opinie w języku obcym bez skrępowania, bez strachu bycia wyśmianym i osądzanym; będzie potrafił dyskutować na przeróżne tematy, nauczy się rzeczy praktycznych zarówno do pracy jak i życiu prywatnym i dobrze się przy tym wszystkim bawił.

 

Jako człowiek czynu, który wie, że marzenia się nie spełniają, ale marzenia się spełnia, dnia 11 listopada 2006 roku, powołałem do życia Szkołę Języków Obcych COGITO.

 

Od tamtej pory szkoła nieustannie się rozwija kształcąc dzieci od lat 4, młodzież i dorosłych. Uczymy języka angielskiego i hiszpańskiego, ogólnego i specjalistycznego. Przygotowujemy do egzaminów państwowych i międzynarodowych certyfikatów, szkolimy pracowników firm i bierzemy udział w projektach Unii Europejskiej. Prowadzimy kursy stacjonarne w naszej placówce, w firmach z dojazdem do klienta oraz online z lektorami na żywo.

 

Zapraszam Cię do zapoznania się z naszą ofertą kursów językowych, a jeśli masz szczególne potrzeby skontaktuj się z nami. Doradzimy najlepsze rozwiązanie lub stworzymy nowe, odpowiadające Twoim potrzebom.

 

Adrian Koszałka

Opinie

Z całego serca polecamy Cogito. Kadra zorientowana na profesjonalne nauczanie języka i dobro swoich klientów (w naszym przypadku naszych Dzieci). Jesteśmy już kolejny rok z Cogito i zmian nie planujemy:)

Maria / źródło Google

Fajni ludzie, fajna energia. W końcu zajęcia, na które dzieci same chcą i chętnie chodzą, a wychodzą zawsze z uśmiechem????????

Kasia / źródło Facebook

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam ;) wiedza sama wpada do głowy; )

Emilia / źródło Facebook

Polecamy. Świetne podejście do dzieci, profesjonalne kursy dla dorosłych, piękne i przytulne miejsce. Panie Adrianie - brawka!

Ania / źródło Google/

Serdecznie polecam szkołę. Syn bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Nie muszę go zmuszać ani prosić. Widać, że dziecko dużo materiału przyswaja, nie siedząc i "kując słówka". polecam

Alicja /źródło Google/

Najlepsza szkoła języków obcych w okolicy. Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny, nie tylko pod kątem merytorycznym, ale również pozwalające przełamać barierę językową. Gorąco polecam!

Dominik /źródło Facebook

Dzięki zajęciom poszerzyłam znajomość języka angielskiego i nie boje się mówić po angielsku, co stwarzało mi problem. Polecam, a na pewno nie pożałujesz, a poszerzysz swoją wiedzę z języka angielskiego. ????

Lucyna /źródło Facebook

Najlepsza szkoła języków obcych w okolicy. Dla nas to już trzeci rok nauki. Polecam!

Małgosia /źródło Google/

Dlaczego warto uczyć się w Cogito?

 • Zdolnych uczniów rozwijamy ponad program szkolny
 • Słabszym uczniom pomagamy poprawić oceny w szkole
 • Nie mieszamy uczniów słabszych ze zdolnymi
 • Walczymy z Twoją nieśmiałością i strachem przed mówieniem
 • Nauczymy Cię rzeczy praktycznych i niezbędnych
 • Przygotujemy Cię do egzaminów oraz certyfikatów językowych
 • Nowicjuszy rozumiemy; jesteśmy wyrozumiali, cierpliwi i konsekwentni
 • Nauczymy Cię jak prowadzić biznes w języku obcym i radzić sobie w różnych sytuacjach życiowych
 • Pracujemy na najlepszych materiałach edukacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
 • Plan zajęć układamy wspólnie z Tobą. To po to, abyś nie musiał rezygnować z innych przyjemności
 • Gdy masz pytania, jesteśmy dla Ciebie także poza zajęciami. Skorzystaj z darmowych konsultacji przez Skype
 • W Cogito nieustannie się szkolimy. To po to, abyś miał ciekawe zajęcia zgodne ze światowymi trendami
 • Tworzymy kursy spersonalizowane i tematyczne. Mówisz nam co potrzebujesz, a my dostosowujemy program do Twoich oczekiwań
 • Wszyskie zajęcia mogą być prowadzone przez internet, na żywo z wybranym lektorem.
 • Wszystkie kursy dostępne online
 • Możliwość płatności ratalnej
Zapraszamy

Przyjdź do nas, a pokażemy Ci, że nauka może być przyjemna!

Kontakt z cogito