Logo Facebook
Home Oferta Hiszpański
Kursy
języka hiszpańskiego

Wybierz język:

Wybierz kurs:

NOWOŚĆ! Hiszpański dla dzieci 7 - 10 lat (online)

Hiszpański dla dzieci w wieku 7-10 lat to nasz najnowszy kurs stworzony specjalnie dla najmłodszych i którego celem jest, aby w bardzo łagodny i atrakcyjny sposób rozkochać dzieci w tym przepięknym języku, kraju i jego kulturze. 

 

Lekcje odbywają się wyłącznie online, w bardzo małych grupach (max. 4-osobowych). Korzystamy z programu ZOOM.

 

Co otrzymuje Twoje dziecko ucząc się online z Cogito?

 

 • bierze udział w skutecznych, nowoczesnych i wciągających lekcjach j. hiszpańskiego z lektorem na żywo przez cały czas. Żadnego wysyłania plików z zadaniami do rozwiązania,
 • wygodny grafik zajęć, uwzględniający inne aktywności pozalekcyjne Twojego dziecka. Lekcje będą odbywały się w trybie 2x30 min/tydzień.
 • możliwość nauki w grupie swoich przyjaciół, rodziny, którzy mieszkają daleko od siebie i nie spotkaliby się w takim składzie na lekcjach stacjonarnych
 • bezpieczeństwo i zdrowie – w związku z brakiem fizycznego kontaktu dzieci np. przeziębione uczą się razem ze zdrowymi. Dzięki temu rozwiązaniu, dziecko nie opuszcza lekcji i cały proces nauczania jest znacznie skuteczniejszy.
 • Twoje dziecko może brać udział w zajęciach niezależnie od miejsca, w którym przebywa. Potrzebny jest jedynie komputer/tablet z dostępem do internetu.

 

Co otrzymuje rodzić dzięki takiemu rozwiązaniu?

 

 • oszczędność czasu i pieniędzy w związku z brakiem dowożenia dzieci na lekcje stacjonarne,
 • pewność, że dziecko bierze udział w ciekawych i skutecznych lekcjach online i jest pod stałą opieką lektora,
 • dzięki aplikacji KIVO każdy rodzic:  
  • śledzi postępy dziecka w nauce, otrzymuje komentarze lektora
  • ma bezpośredni kontakt z lektorem
  • może w dowlonej chwili monitorować obecności dziecka na zajęciach
  • ma dostęp do przerabianych tematów i materiałów 
  • ma podgląd do płatności
  • ma dostęp do harmonogramu zajęć i ewentualnych zmian

 

Zapraszamy na zajęcia próbne (2 spotkania). Po nich zdecydujesz czy z nami zostaniesz.

 

Nowy rok szkolny startuje 1 października.

 

We wrześniu spotkamy się organizacyjnie - każda zapisana osoba otrzyma od nas sms z datą i godziną spotkania online lub stacjonarnie (w zależności od wybranego kursu).

 

Istnieje możliwość uruchomienia nowego kursu grupowego w dowolnym momencie w roku szkolnym, pod warunkiem zgłoszenia się min. 4 chętnych osób.

 

Chcesz się zapisać na kurs? Kliknij TUTAJ.

 

 

Masz pytania? Nie wiesz co będzie najlepsze dla Ciebie lub Twojego dziecka? Napisz lub zadzwoń. Pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.

 

Zapraszam serdecznie,

 

Adrian Koszałka

Zajęcia odbywają się w trybie: 2 x 30 min / tydz.
Wyślij zapytanie o kurs
Formularz zgłoszeniowy na kurs

Opinie

Z całego serca polecamy Cogito. Kadra zorientowana na profesjonalne nauczanie języka i dobro swoich klientów (w naszym przypadku naszych Dzieci). Jesteśmy już kolejny rok z Cogito i zmian nie planujemy:)

Maria / źródło Google

Fajni ludzie, fajna energia. W końcu zajęcia, na które dzieci same chcą i chętnie chodzą, a wychodzą zawsze z uśmiechem????????

Kasia / źródło Facebook

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam ;) wiedza sama wpada do głowy; )

Emilia / źródło Facebook

Polecamy. Świetne podejście do dzieci, profesjonalne kursy dla dorosłych, piękne i przytulne miejsce. Panie Adrianie - brawka!

Ania / źródło Google/

Serdecznie polecam szkołę. Syn bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Nie muszę go zmuszać ani prosić. Widać, że dziecko dużo materiału przyswaja, nie siedząc i "kując słówka". polecam

Alicja /źródło Google/

Najlepsza szkoła języków obcych w okolicy. Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny, nie tylko pod kątem merytorycznym, ale również pozwalające przełamać barierę językową. Gorąco polecam!

Dominik /źródło Facebook

Dzięki zajęciom poszerzyłam znajomość języka angielskiego i nie boje się mówić po angielsku, co stwarzało mi problem. Polecam, a na pewno nie pożałujesz, a poszerzysz swoją wiedzę z języka angielskiego. ????

Lucyna /źródło Facebook

Najlepsza szkoła języków obcych w okolicy. Dla nas to już trzeci rok nauki. Polecam!

Małgosia /źródło Google/