Logo Facebook
Home Oferta Angielski
Kursy
języka angielskiego

Wybierz język:

Wybierz kurs:

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę zapisać się na kurs?

Jest kilka możliwości. Można skorzystać z formularza na stronie internetowej dostępnego pod każdym typem kursu oraz w zakładce KONTAKT. Można także zadzwonić na nr 606 616 148 lub wysłać sms z informacją, że chcemy zapisać się na kurs, a my oddzwonimy. Można także napisać maila na szkola@cogito-koszalka.pl lub znaleźć nas na Facebooku i skorzystać z Messengera.  Po przyjęciu do danej grupy uczeń lub jego rodzić zostną poproszeni o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który można pobrać TUTAJ.

 

Od jakiego wieku mogę zapisać dziecko na lekcje?

W Cogito uczymy już czterolatki.

 

Czy muszę osobiście pojawić się w szkole, aby zapisać się na kurs?

Nie, nie ma takiej potrzeby.

 

Kiedy rozpoczynają się kursy?

Standardowy rok szkolny dla dzieci i młodzieży  trwa od połowy września do końca czerwca. W przypadku grup dorosłych i szkoleń dla firm początek i  zakończenie jest kwestią umowną. Kurs taki zakończy się po zrealizowaniu pakietu godzin, które wykupił uczeń/firma.

 

W jakie dni i w jakich godzinach rozpoczynają się lekcje?

Plan zajęć (częstotliwość spotkań, godziny lekcji) ustalany jest wspólnie z uczniami lub ich rodzicami na pierwszym spotkaniu organizacyjnym.

 

Jak często odbywają się zajęcia?

Standardowe kursy odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu. Oferta może być także spersonalizowana, a lekcje odbywać się częściej.

 

Czy mogę dołączyć do istniejących grup w trakcie roku szkolnego?

Tak, jeżeli uda się dopasować poziom językowy ucznia do grupy.

 

Jak długo muszę się uczyć języka, aby się go nauczyć?

Jedno z częstszych pytań, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Sukces w nauce języka składa się z wielu elementów tj. liczby godzin lekcyjnych w tygodniu, czasu jaki poświęcamy na naukę w domu, systematyczności, czynności dodatkowych np. słuchanie audiobooków w j. obcym, oglądanie obcojęzycznych kanałów TV lub na YouTube, czytanie książek/prasy itd. Im większe nasze zaangażowanie tym widoczne efekty przychodzą szybciej. Ważna także jest motywacja oraz cel: czy uczymy się dla siebie i jest to nasza decyzja czy jesteśmy zmuszeni przez czynniki zewnętrzne; czy zależy nam na prostej komunikacji, czy chcemy używać języka na poziomie zaawansowanym lub marzy nam się jakiś certyfikat międzynarodowy.

 

W jaki sposób mogę zapłacić za kurs?

Gotówką u nauczyciela lub przelewem  na konto w ING Banku Śląskim nr 09 1050 1764 1000 0097 1602 5748

 

Czy mogę płacić w ratach?

Tak, szczegóły w zakładce CENNIK

Wyślij zapytanie o kurs
Formularz zgłoszeniowy na kurs

Opinie

Z całego serca polecamy Cogito. Kadra zorientowana na profesjonalne nauczanie języka i dobro swoich klientów (w naszym przypadku naszych Dzieci). Jesteśmy już kolejny rok z Cogito i zmian nie planujemy:)

Maria / źródło Google

Fajni ludzie, fajna energia. W końcu zajęcia, na które dzieci same chcą i chętnie chodzą, a wychodzą zawsze z uśmiechem????????

Kasia / źródło Facebook

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam ;) wiedza sama wpada do głowy; )

Emilia / źródło Facebook

Polecamy. Świetne podejście do dzieci, profesjonalne kursy dla dorosłych, piękne i przytulne miejsce. Panie Adrianie - brawka!

Ania / źródło Google/

Serdecznie polecam szkołę. Syn bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Nie muszę go zmuszać ani prosić. Widać, że dziecko dużo materiału przyswaja, nie siedząc i "kując słówka". polecam

Alicja /źródło Google/

Najlepsza szkoła języków obcych w okolicy. Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny, nie tylko pod kątem merytorycznym, ale również pozwalające przełamać barierę językową. Gorąco polecam!

Dominik /źródło Facebook

Dzięki zajęciom poszerzyłam znajomość języka angielskiego i nie boje się mówić po angielsku, co stwarzało mi problem. Polecam, a na pewno nie pożałujesz, a poszerzysz swoją wiedzę z języka angielskiego. ????

Lucyna /źródło Facebook

Najlepsza szkoła języków obcych w okolicy. Dla nas to już trzeci rok nauki. Polecam!

Małgosia /źródło Google/