Logo Facebook
Home Oferta Angielski
Kursy
języka angielskiego

Wybierz język:

Wybierz kurs:

Kursy konwersacyjne (online)

Kursy te przeznaczone są dla wszystkich osób znających podstawy językowe, lecz mających trudności w mówieniu. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom pomożemy opanować strach przed mówieniem oraz nauczymy swobodnie wyrażać myśli.

 

W praktyce wygląda to następująco:

 

1. Na pierwszym spotkaniu otrzymujesz od nas listę ok 200 działów tematycznych. Każdy dział składa się z ok 50-100 pytań.

 

2. Sam decydujesz, które tematy chciałbyś poruszać podczas każdej lekcji. W ten sposób sam układasz plan swojego kursu.

 

3. Na każdych zajęciach wspólnie decydujemy o czym będziemy rozmawiać na kolejnym spotkaniu. Pytania otrzymujesz z wyprzedzeniem, abyś miał czas im się przyjrzeć i sprawdzić, czy je rozumiesz.

 

4. Na zajęcia przychodzisz przygotowany. Podczas dyskusji korygujemy Twoją gramatykę oraz wymowę, udzielamy rad, pomagamy przezwyciężać trudności.

 

KURSY DOSTĘPNE W WERSJI ONLINE (NAUKA PRZEZ INTERNET). KLIKNIJ TUTAJ ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O ZALETACH TAKIEJ FORMY NAUKI.

 

Nowy rok szkolny startuje 1 października.

 

We wrześniu spotkamy się organizacyjnie - każda zapisana osoba otrzyma od nas sms z datą i godziną spotkania online lub stacjonarnie (w zależności od wybranego kursu).

 

Istnieje możliwość uruchomienia nowego kursu grupowego w dowolnym momencie w roku szkolnym, pod warunkiem zgłoszenia się min. 4 chętnych osób.

 

Chcesz się zapisać na kurs? Kliknij TUTAJ.

 

Masz pytania? Nie wiesz co będzie najlepsze dla Ciebie? Napisz lub zadzwoń. Pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.

 

 

Zajęcia odbywają się w trybie: 2x45 min. lub 1x90 min. lub 2x60 min.
Wyślij zapytanie o kurs
Formularz zgłoszeniowy na kurs

Opinie

Z całego serca polecamy Cogito. Kadra zorientowana na profesjonalne nauczanie języka i dobro swoich klientów (w naszym przypadku naszych Dzieci). Jesteśmy już kolejny rok z Cogito i zmian nie planujemy:)

Maria / źródło Google

Fajni ludzie, fajna energia. W końcu zajęcia, na które dzieci same chcą i chętnie chodzą, a wychodzą zawsze z uśmiechem????????

Kasia / źródło Facebook

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam ;) wiedza sama wpada do głowy; )

Emilia / źródło Facebook

Polecamy. Świetne podejście do dzieci, profesjonalne kursy dla dorosłych, piękne i przytulne miejsce. Panie Adrianie - brawka!

Ania / źródło Google/

Serdecznie polecam szkołę. Syn bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Nie muszę go zmuszać ani prosić. Widać, że dziecko dużo materiału przyswaja, nie siedząc i "kując słówka". polecam

Alicja /źródło Google/

Najlepsza szkoła języków obcych w okolicy. Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny, nie tylko pod kątem merytorycznym, ale również pozwalające przełamać barierę językową. Gorąco polecam!

Dominik /źródło Facebook

Dzięki zajęciom poszerzyłam znajomość języka angielskiego i nie boje się mówić po angielsku, co stwarzało mi problem. Polecam, a na pewno nie pożałujesz, a poszerzysz swoją wiedzę z języka angielskiego. ????

Lucyna /źródło Facebook

Najlepsza szkoła języków obcych w okolicy. Dla nas to już trzeci rok nauki. Polecam!

Małgosia /źródło Google/