Logo Facebook
Home Oferta Kursy języka angielskiego
Kursy
języka angielskiego

Wybierz język:

Wybierz kurs:

Angielski ONLINE dla dzieci szkoły podstawowej

Interaktywne lekcje j. angielskiego online dla uczniów szkoły podstawowej

 

W bieżącym roku szkolnym zapraszamy dzieci od 1 do 8 klasy szkoły podstawowej na interaktywne lekcje j. angielskiego online.

 

Lekcje te to połączenie najnowszych technologii, nowoczesnych multimedialnych materiałów National Geographic Learning, dobrej zabawy i bardzo przyjemnej, skutecznej formy nauczania języka angielskiego.

 

Co otrzymuje Twoje dziecko ucząc się online z Cogito?

 

  • bierze udział w skutecznych, nowoczesnych i wciągających lekcjach j. angielskiego z lektorem na żywo przez cały czas. Żadnego wysyłania plików z zadaniami do rozwiązania,
  • wygodny grafik zajęć, uwzględniający inne aktywności pozalekcyjne Twojego dziecka. Lekcje będą odbywały się w trybie 2x45 min/tydzień.
  • możliwość nauki w grupie swoich przyjaciół, rodziny, którzy mieszkają daleko od siebie i nie spotkaliby się w takim składzie na lekcjach stacjonarnych
  • bezpieczeństwo i zdrowie – w związku z brakiem fizycznego kontaktu dzieci np. przeziębione uczą się razem ze zdrowymi. Dzięki temu rozwiązaniu, dziecko nie opuszcza lekcji i cały proces nauczania jest znacznie skuteczniejszy.
  • Twoje dziecko może brać udział w zajęciach niezależnie od miejsca, w którym przebywa. Potrzebny jest jedynie komputer z dostępem do internetu.

 

Co otrzymuje rodzić dzięki takiemu rozwiązaniu?

 

  • oszczędność czasu i pieniędzy w związku z brakiem dowożenia dzieci na lekcje stacjonarne,
  • wiedząc, że dziecko bierze udział w lekcjach online i jest pod dobrą opieką lektora, rodzić może zająć się swoimi sprawami. Innymi słowy, ma znacznie więcej czasu dla siebie,

 

 

 Zapisz Twoje dziecko na lekcje próbne, a potem zdecyduj czy zostanie z nami na cały rok szkolny.

Wyślij zapytanie o kurs

Opinie

Fajna szkoła i mogę się nauczyć dużo więcej niż w szkole codziennej

Jan / źródło Facebook

Fajni ludzie, fajna energia. W końcu zajęcia na, które dzieci same chcą i chętnie chodzą, a wychodzą zawsze z uśmiechem????????

Kasia / źródło Facebook

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam ;) wiedza sama wpada do głowy; )

Emilia / źródło Facebook

Świetne miejsce na naukę i zabawę z językiem. Polecam 100%

Martyna / źródło Facebook

Polecam i mam nadzieję, że jeszcze uda mi się skorzystać z usług Cogito❤️ 

/źródło: Facebook/

Najlepsza szkoła języków obcych w okolicy. Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny, nie tylko pod kątem merytorycznym, ale również pozwalające przełamać barierę językową. Gorąco polecam!

Dominik /źródło Facebook

Dzięki zajęciom poszerzyłam znajomość języka angielskiego i nie boje się mówić po angielsku, co stwarzało mi problem. Polecam, a na pewno nie pożałujesz, a poszerzysz swoją wiedzę z języka angielskiego. ????

Lucyna /źródło Facebook

Fajna szkoła i mogę się nauczyć dużo więcej niż w szkole codziennej.

Jan /źródło Facebook