Logo Facebook
Home Oferta Angielski
Kursy
języka angielskiego

Wybierz język:

Wybierz kurs:

Angielski dla uczniów szkoły podstawowej (online, stacjonarnie)

W Cogito przygotowujemy Twoje dziecko do życia w nowoczesnym, szybko zmieniającym się świecie. Prowokujemy go do krytycznego myślenia, rozbudzamy w nim ciekawość świata, pokazujemy jego piękno i różnorodność,  motywujemy do działania, inspirujemy, budujemy w nim silne poczucie własnej wartości oraz odwagę do wyrażania własnej opinii i bycia po prostu sobą.

 

To właśnie dlatego Cogito nawiązało współpracę z National Geographic Learning, ogólnoświatową marką, która za pomocą wybitnych specjalistów z całego świata stworzyła nowoczesne materiały do nauki języka angielskiego. Nieważne jest teraz czy pochodzisz z małej miejscowości na Kaszubach, czy z wielkiej europejskiej metropolii. Twoje dziecko ma dostęp do tych samych materiałów, co jego rówieśnicy w innych krajach.

 

Kursy te są specjalnie dostosowane do potrzeb oraz możliwości uczniów szkoły podstawowej. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby dzieci uczyły się wśród swoich rówieśników. Dlatego też, grupy tworzone są nie tylko na podstawie znajomości języka, ale także ze względu na wiek.

 

Każde zajęcia są tak zaprojektowane, aby w przyjazny i pełen zabawy sposób kształtować cztery podstawowe umiejętności językowe tj. czytanie, pisanie, słuchanie oraz mówienie. Zajęcia prowadzone są w oparciu o nowoczesne podręczniki oraz audio-wizualne pomoce naukowe.

  

KURSY DOSTĘPNE W WERSJI ONLINE (NAUKA PRZEZ INTERNET).

 

Interaktywne lekcje j. angielskiego online dla uczniów od 4 do 8 klasy szkoły podstawowej.

  

Lekcje te to połączenie najnowszych technologii, nowoczesnych multimedialnych materiałów National Geographic Learning, dobrej zabawy i bardzo przyjemnej, skutecznej formy nauczania języka angielskiego.

 

Co otrzymuje Twoje dziecko ucząc się online z Cogito?

 

 • bierze udział w skutecznych, nowoczesnych i wciągających lekcjach j. angielskiego z lektorem na żywo przez cały czas. Żadnego wysyłania plików z zadaniami do rozwiązania,
 • wygodny grafik zajęć, uwzględniający inne aktywności pozalekcyjne Twojego dziecka. Lekcje będą odbywały się w trybie 2x45 min/tydzień.
 • możliwość nauki w grupie swoich przyjaciół, rodziny, którzy mieszkają daleko od siebie i nie spotkaliby się w takim składzie na lekcjach stacjonarnych
 • bezpieczeństwo i zdrowie – w związku z brakiem fizycznego kontaktu dzieci np. przeziębione uczą się razem ze zdrowymi. Dzięki temu rozwiązaniu, dziecko nie opuszcza lekcji i cały proces nauczania jest znacznie skuteczniejszy.
 • Twoje dziecko może brać udział w zajęciach niezależnie od miejsca, w którym przebywa. Potrzebny jest jedynie komputer z dostępem do internetu.

 

Co otrzymuje rodzić dzięki takiemu rozwiązaniu?

 

 • oszczędność czasu i pieniędzy w związku z brakiem dowożenia dzieci na lekcje stacjonarne,
 • pewność, że dziecko bierze udział w ciekawych i skutecznych lekcjach online i jest pod stałą opieką lektora,
 • dzięki aplikacji KIVO każdy rodzic:  
  • śledzi postępy dziecka w nauce, otrzymuje komentarze lektora
  • ma bezpośredni kontakt z lektorem
  • może w dowolnej chwili monitorować obecności dziecka na zajęciach
  • ma dostęp do przerabianych tematów i materiałów 
  • ma podgląd do płatności
  • ma dostęp do harmonogramu zajęć i ewentualnych zmian

  

Zapisz Twoje dziecko na lekcje próbne, a potem zdecyduj czy zostanie z nami na cały rok szkolny.

 

Nowy rok szkolny startuje 1 października.

 

We wrześniu spotkamy się organizacyjnie - każda zapisana osoba otrzyma od nas sms z datą i godziną spotkania online lub stacjonarnie (w zależności od wybranego kursu).

 

Istnieje możliwość uruchomienia nowego kursu grupowego w dowolnym momencie w roku szkolnym, pod warunkiem zgłoszenia się min. 4 chętnych osób.

 

Chcesz się zapisać na kurs? Kliknij TUTAJ.

 

Masz pytania? Nie wiesz co będzie najlepsze dla Ciebie lub Twojego dziecka? Napisz lub zadzwoń. Pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.

 

Zajęcia odbywają się w trybie: 1x90 min (stacjonarnie) lub 2x45 min. (online) /tydzień
Wyślij zapytanie o kurs
Formularz zgłoszeniowy na kurs

Opinie

Z całego serca polecamy Cogito. Kadra zorientowana na profesjonalne nauczanie języka i dobro swoich klientów (w naszym przypadku naszych Dzieci). Jesteśmy już kolejny rok z Cogito i zmian nie planujemy:)

Maria / źródło Google

Fajni ludzie, fajna energia. W końcu zajęcia, na które dzieci same chcą i chętnie chodzą, a wychodzą zawsze z uśmiechem????????

Kasia / źródło Facebook

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam ;) wiedza sama wpada do głowy; )

Emilia / źródło Facebook

Polecamy. Świetne podejście do dzieci, profesjonalne kursy dla dorosłych, piękne i przytulne miejsce. Panie Adrianie - brawka!

Ania / źródło Google/

Serdecznie polecam szkołę. Syn bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Nie muszę go zmuszać ani prosić. Widać, że dziecko dużo materiału przyswaja, nie siedząc i "kując słówka". polecam

Alicja /źródło Google/

Najlepsza szkoła języków obcych w okolicy. Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny, nie tylko pod kątem merytorycznym, ale również pozwalające przełamać barierę językową. Gorąco polecam!

Dominik /źródło Facebook

Dzięki zajęciom poszerzyłam znajomość języka angielskiego i nie boje się mówić po angielsku, co stwarzało mi problem. Polecam, a na pewno nie pożałujesz, a poszerzysz swoją wiedzę z języka angielskiego. ????

Lucyna /źródło Facebook

Najlepsza szkoła języków obcych w okolicy. Dla nas to już trzeci rok nauki. Polecam!

Małgosia /źródło Google/