Logo Facebook
Home Oferta Kursy języka angielskiego
Kursy
języka angielskiego

Wybierz język:

Wybierz kurs:

Angielski dla uczniów szkoły podstawowej

W Cogito pragniemy, aby Twoje dziecko było jak najlepiej przygotowane do życia w nowoczesnym, szybko zmieniającym się świecie. Chcemy prowokować go do krytycznego myślenia, rozbudzać w nim ciekawość świata, pokazywać jego piękno i różnorodność,  motywować do działania, inspirować, budować w nim silne poczucie własnej wartości oraz odwagę do wyrażania własnej opinii i bycia po prostu sobą.

 

To właśnie dlatego Cogito nawiązało współpracę z National Geographic Learning, ogólnoświatową marką, która za pomocą wybitnych specjalistów z całego świata stworzyła nowoczesne materiały do nauki języka angielskiego. Nieważne jest teraz czy pochodzisz z małej miejscowości na Kaszubach, czy z wielkiej europejskiej metropolii. Twoje dziecko ma dostęp do tych samych materiałów, co jego rówieśnicy w innych krajach.

 

Kursy te są specjalnie dostosowane do potrzeb oraz możliwości uczniów szkoły podstawowej. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby dzieci uczyły się wśród swoich rówieśników. Dlatego też, grupy tworzone są nie tylko na podstawie znajomości języka, ale także ze względu na wiek.

 

Każde zajęcia są tak zaprojektowane, aby w przyjazny i pełen zabawy sposób kształtować cztery podstawowe umiejętności językowe tj. czytanie, pisanie, słuchanie oraz mówienie. Zajęcia prowadzone są w oparciu o nowoczesne podręczniki oraz audio-wizualne pomoce naukowe.

 

Istnieją dwa rodzaje grup:

  1. Niewielkie grupy, w których pomagamy uczniom z bieżącymi problemami szkolnymi, wyjaśniamy trudne zagadnienia, tłumaczymy zadania domowe, przygotowujemy ucznia do poprawienia słabych ocen;
  2. Grupy dla zdolnych uczniów, gdzie realizujemy materiał ponadprogramowy rozwijając jednocześnie wszystkie umiejętności językowe.

 

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia próbne. Szczegóły z zakładce CENNIK.

 

 

KURSY DOSTĘPNE W WERSJI ONLINE (NAUKA PRZEZ INTERNET). KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ INFORMACJI.

 

Masz pytania? Kliknij tutaj, aby zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

 

Pobierz formularz zgloszeniowy TUTAJ, wypełnij go i przynieś na pierwsze zajęcia lub prześlij mailem.

Zajęcia odbywają się w trybie: 1x90 min lub 2x90 min.
Wyślij zapytanie o kurs

Opinie

Fajna szkoła i mogę się nauczyć dużo więcej niż w szkole codziennej

Jan / źródło Facebook

Fajni ludzie, fajna energia. W końcu zajęcia na, które dzieci same chcą i chętnie chodzą, a wychodzą zawsze z uśmiechem????????

Kasia / źródło Facebook

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam ;) wiedza sama wpada do głowy; )

Emilia / źródło Facebook

Świetne miejsce na naukę i zabawę z językiem. Polecam 100%

Martyna / źródło Facebook

Polecam i mam nadzieję, że jeszcze uda mi się skorzystać z usług Cogito❤️ 

/źródło: Facebook/

Najlepsza szkoła języków obcych w okolicy. Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny, nie tylko pod kątem merytorycznym, ale również pozwalające przełamać barierę językową. Gorąco polecam!

Dominik /źródło Facebook

Dzięki zajęciom poszerzyłam znajomość języka angielskiego i nie boje się mówić po angielsku, co stwarzało mi problem. Polecam, a na pewno nie pożałujesz, a poszerzysz swoją wiedzę z języka angielskiego. ????

Lucyna /źródło Facebook

Fajna szkoła i mogę się nauczyć dużo więcej niż w szkole codziennej.

Jan /źródło Facebook