Logo Facebook
Home Oferta Angielski
Kursy
języka angielskiego

Wybierz język:

Wybierz kurs:

Angielski dla przedszkolaków (tylko stacjonarnie)

Zapewne jako rodzic marzysz o tym, aby Twoje dziecko świetnie radziło sobie w szkole, a jednocześnie było samodzielne, odważne, potrafiło nawiązywać nowe relacje z ludźmi, a kiedyś, w przyszłości wykonywało pracę, która będzie sprawiała mu przyjemność i adekwatne wynagrodzenie.
 
W Cogito przygotowujemy Twoje dziecko do życia w nowoczesnym, szybko zmieniającym się świecie. Ucząc go języka angielskiego uczymy jednocześnie krytycznego myślenia, rozbudzamy w nim ciekawość świata, pokazujemy jego piękno i różnorodność. Motywujemy do działania, inspirujemy, budujemy w nim silne poczucie własnej wartości oraz odwagę do wyrażania własnej opinii i bycia po prostu sobą.
 
Kurs angielskiego dla najmłodszych (zapraszamy dzieci od 4 roku życia) w Cogito to czas spędzony na bardzo przemyślanych, angażujących zabawach językowych z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów edukacyjnych oraz technologii.
 
Co więcej, na naszych lekcjach Twoje dziecko korzysta z tych samych materiałów, co jego rówieśnicy w innych krajach. Jesteśmy oficjalnym partnerem National Geographic Learning, ogólnoświatowej marki, która stworzyła inspirujące i skuteczne materiały do nauki języka angielskiego. Nieważne jest teraz czy pochodzisz z małej miejscowości na Kaszubach, czy z wielkiej europejskiej metropolii, uczymy Twoje dziecko zgodnie z najnowszymi światowymi trendami w edukacji.

 

Zgodnie z badaniami, aby posługiwać się językiem obcym z taką samą poprawnością jak językiem rodzimym naukę należy rozpocząć przed ukończeniem siódmego roku życia. W Cogito naukę rozpoczynają już 4-latki. Nauka angielskiego we wczesnych latach dzieciństwa kierowana przez odpowiedniego nauczyciela sprawi, że dziecko polubi ten język, a dzięki temu łatwiej też będzie mu odnieść sukces w dalszym etapie edukacji.

  

Naszym celem jest, aby maluchy przyswajały wiedzę oraz kształtowały umiejętności w maksymalnie przyjemny i naturalny sposób. My wiemy, że nauka języka obcego to rzecz ciekawa oraz przyjemna i zależy nam na tym, aby maluchy także odbierały to w ten sposób.

 

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia próbne. 

 

Masz pytania? Kliknij tutaj, aby zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

 

Jako rodzic otrzymasz także dostęp do KIVO, systemu dzięki któremu:

✅ szybko sprawdzisz czy dziecko jest obecne na zajęciach
✅ sprawdzisz jego frekwencję
✅ uzyskasz informację o postępach w nauce
✅ sprawdzisz przerabiane tematy
✅ dowiedzieć się jakie było zadanie domowe
✅ kontrolujesz swoje płatności
✅ masz dostęp do planu lekcji i ewentualnych zmian
✅ widzisz uwagi dodane przez lektora
✅ możesz komunikować się bezpośrednio z lektorem
 
Obejrzyj krótki film instruktarzowy TUTAJ

 

Zajęcia odbywają się w trybie: 1x60 min. (30 min, przerwa 10 min i kolejne 30 min)
Wyślij zapytanie o kurs
Formularz zgłoszeniowy na kurs

Opinie

Fajna szkoła i mogę się nauczyć dużo więcej niż w szkole codziennej

Jan / źródło Facebook

Fajni ludzie, fajna energia. W końcu zajęcia na, które dzieci same chcą i chętnie chodzą, a wychodzą zawsze z uśmiechem????????

Kasia / źródło Facebook

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam ;) wiedza sama wpada do głowy; )

Emilia / źródło Facebook

Świetne miejsce na naukę i zabawę z językiem. Polecam 100%

Martyna / źródło Facebook

Polecam i mam nadzieję, że jeszcze uda mi się skorzystać z usług Cogito❤️ 

/źródło: Facebook/

Najlepsza szkoła języków obcych w okolicy. Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny, nie tylko pod kątem merytorycznym, ale również pozwalające przełamać barierę językową. Gorąco polecam!

Dominik /źródło Facebook

Dzięki zajęciom poszerzyłam znajomość języka angielskiego i nie boje się mówić po angielsku, co stwarzało mi problem. Polecam, a na pewno nie pożałujesz, a poszerzysz swoją wiedzę z języka angielskiego. ????

Lucyna /źródło Facebook

Fajna szkoła i mogę się nauczyć dużo więcej niż w szkole codziennej.

Jan /źródło Facebook