Logo Facebook
Home Oferta Angielski
Kursy
języka angielskiego

Wybierz język:

Wybierz kurs:

Angielski dla przedszkolaków (tylko stacjonarnie)

Zapewne jako rodzic marzysz o tym, aby Twoje dziecko świetnie radziło sobie w szkole, a jednocześnie było samodzielne, odważne, potrafiło nawiązywać nowe relacje z ludźmi, a kiedyś, w przyszłości wykonywało pracę, która będzie sprawiała mu przyjemność i adekwatne wynagrodzenie.
 
W Cogito przygotowujemy Twoje dziecko do życia w nowoczesnym, szybko zmieniającym się świecie. Ucząc go języka angielskiego uczymy jednocześnie krytycznego myślenia, rozbudzamy w nim ciekawość świata, pokazujemy jego piękno i różnorodność. Motywujemy do działania, inspirujemy, budujemy w nim silne poczucie własnej wartości oraz odwagę do wyrażania własnej opinii i bycia po prostu sobą.
 
Kurs angielskiego dla najmłodszych (zapraszamy dzieci od 4 roku życia) w Cogito to czas spędzony na bardzo przemyślanych, angażujących zabawach językowych z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów edukacyjnych oraz technologii.
 
Co więcej, na naszych lekcjach Twoje dziecko korzysta z tych samych materiałów, co jego rówieśnicy w innych krajach. Jesteśmy oficjalnym partnerem National Geographic Learning, ogólnoświatowej marki, która stworzyła inspirujące i skuteczne materiały do nauki języka angielskiego. Nieważne jest teraz czy pochodzisz z małej miejscowości na Kaszubach, czy z wielkiej europejskiej metropolii, uczymy Twoje dziecko zgodnie z najnowszymi światowymi trendami w edukacji.

 

Zgodnie z badaniami, aby posługiwać się językiem obcym z taką samą poprawnością jak językiem rodzimym naukę należy rozpocząć przed ukończeniem siódmego roku życia. W Cogito naukę rozpoczynają już 4-latki. Nauka angielskiego we wczesnych latach dzieciństwa kierowana przez odpowiedniego nauczyciela sprawi, że dziecko polubi ten język, a dzięki temu łatwiej też będzie mu odnieść sukces w dalszym etapie edukacji.

  

Naszym celem jest, aby maluchy przyswajały wiedzę oraz kształtowały umiejętności w maksymalnie przyjemny i naturalny sposób. My wiemy, że nauka języka obcego to rzecz ciekawa oraz przyjemna i zależy nam na tym, aby maluchy także odbierały to w ten sposób.

 

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia próbne. 

 

Jako rodzic otrzymasz także dostęp do KIVO, systemu dzięki któremu:

✅ szybko sprawdzisz czy dziecko jest obecne na zajęciach
✅ sprawdzisz jego frekwencję
✅ uzyskasz informację o postępach w nauce
✅ sprawdzisz przerabiane tematy
✅ dowiedzieć się jakie było zadanie domowe
✅ kontrolujesz swoje płatności
✅ masz dostęp do planu lekcji i ewentualnych zmian
✅ widzisz uwagi dodane przez lektora
✅ możesz komunikować się bezpośrednio z lektorem
 
Obejrzyj krótki film instruktarzowy TUTAJ
 

Nowy rok szkolny startuje 1 października.

 

We wrześniu spotkamy się organizacyjnie - każda zapisana osoba otrzyma od nas sms z datą i godziną spotkania online lub stacjonarnie (w zależności od wybranego kursu).

 

Istnieje możliwość uruchomienia nowego kursu grupowego w dowolnym momencie w roku szkolnym, pod warunkiem zgłoszenia się min. 4 chętnych osób.

 

Aby zapisać dziecko na kurs kliknij TUTAJ.

 

Masz pytania? Nie wiesz co będzie najlepsze dla Ciebie lub Twojego dziecka? Napisz lub zadzwoń. Pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.

 

Zajęcia odbywają się w trybie: 1x60 min. (30 min, przerwa 10 min i kolejne 30 min)
Wyślij zapytanie o kurs
Formularz zgłoszeniowy na kurs

Opinie

Z całego serca polecamy Cogito. Kadra zorientowana na profesjonalne nauczanie języka i dobro swoich klientów (w naszym przypadku naszych Dzieci). Jesteśmy już kolejny rok z Cogito i zmian nie planujemy:)

Maria / źródło Google

Fajni ludzie, fajna energia. W końcu zajęcia, na które dzieci same chcą i chętnie chodzą, a wychodzą zawsze z uśmiechem????????

Kasia / źródło Facebook

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam ;) wiedza sama wpada do głowy; )

Emilia / źródło Facebook

Polecamy. Świetne podejście do dzieci, profesjonalne kursy dla dorosłych, piękne i przytulne miejsce. Panie Adrianie - brawka!

Ania / źródło Google/

Serdecznie polecam szkołę. Syn bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Nie muszę go zmuszać ani prosić. Widać, że dziecko dużo materiału przyswaja, nie siedząc i "kując słówka". polecam

Alicja /źródło Google/

Najlepsza szkoła języków obcych w okolicy. Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny, nie tylko pod kątem merytorycznym, ale również pozwalające przełamać barierę językową. Gorąco polecam!

Dominik /źródło Facebook

Dzięki zajęciom poszerzyłam znajomość języka angielskiego i nie boje się mówić po angielsku, co stwarzało mi problem. Polecam, a na pewno nie pożałujesz, a poszerzysz swoją wiedzę z języka angielskiego. ????

Lucyna /źródło Facebook

Najlepsza szkoła języków obcych w okolicy. Dla nas to już trzeci rok nauki. Polecam!

Małgosia /źródło Google/