Logo Facebook
Home Oferta Kursy języka angielskiego
Kursy
języka angielskiego

Wybierz język:

Wybierz kurs:

Angielski dla przedszkolaków

W Cogito pragniemy, aby Twoje dziecko było jak najlepiej przygotowane do życia w nowoczesnym, szybko zmieniającym się świecie. Chcemy prowokować go do krytycznego myślenia, rozbudzać w nim ciekawość świata, pokazywać jego piękno i różnorodność,  motywować do działania, inspirować, budować w nim silne poczucie własnej wartości oraz odwagę do wyrażania własnej opinii i bycia po prostu sobą.

 

To właśnie dlatego Cogito nawiązało współpracę z National Geographic Learning, ogólnoświatową marką, która za pomocą wybitnych specjalistów z całego świata stworzyła nowoczesne materiały do nauki języka angielskiego. Nieważne jest teraz czy pochodzisz z małej miejscowości na Kaszubach, czy z wielkiej europejskiej metropolii. Twoje dziecko ma dostęp do tych samych materiałów, co jego rówieśnicy w innych krajach.

 

Zgodnie z badaniami, aby posługiwać się językiem obcym z taką samą poprawnością jak językiem rodzimym naukę należy rozpocząć przed ukończeniem siódmego roku życia. W Cogito naukę rozpoczynają już 4-latki. Nauka angielskiego we wczesnych latach dzieciństwa kierowana przez odpowiedniego nauczyciela sprawi, że dziecko polubi ten język, a dzięki temu łatwiej też będzie mu odnieść sukces w dalszym etapie edukacji.

 

 

Naszym celem jest, aby maluchy przyswajały wiedzę oraz kształtowały umiejętności w maksymalnie przyjemny i naturalny sposób. My wiemy, że nauka języka obcego to rzecz ciekawa oraz przyjemna i zależy nam na tym, aby maluchy także odbierały to w ten sposób.

 

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia próbne. 

 

Masz pytania? Kliknij tutaj, aby zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

 

Pobierz formularz zgloszeniowy TUTAJ, wypełnij go i przynieś na pierwsze zajęcia lub prześlij mailem.

Zajęcia odbywają się w trybie: 1x60 min. (30 min, przerwa 10 min i kolejne 30 min)
Wyślij zapytanie o kurs

Opinie

Fajna szkoła i mogę się nauczyć dużo więcej niż w szkole codziennej

Jan / źródło Facebook

Fajni ludzie, fajna energia. W końcu zajęcia na, które dzieci same chcą i chętnie chodzą, a wychodzą zawsze z uśmiechem????????

Kasia / źródło Facebook

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam ;) wiedza sama wpada do głowy; )

Emilia / źródło Facebook

Świetne miejsce na naukę i zabawę z językiem. Polecam 100%

Martyna / źródło Facebook

Polecam i mam nadzieję, że jeszcze uda mi się skorzystać z usług Cogito❤️ 

/źródło: Facebook/

Najlepsza szkoła języków obcych w okolicy. Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny, nie tylko pod kątem merytorycznym, ale również pozwalające przełamać barierę językową. Gorąco polecam!

Dominik /źródło Facebook

Dzięki zajęciom poszerzyłam znajomość języka angielskiego i nie boje się mówić po angielsku, co stwarzało mi problem. Polecam, a na pewno nie pożałujesz, a poszerzysz swoją wiedzę z języka angielskiego. ????

Lucyna /źródło Facebook

Fajna szkoła i mogę się nauczyć dużo więcej niż w szkole codziennej.

Jan /źródło Facebook