Logo Facebook
Home Oferta Angielski
Kursy
języka angielskiego

Wybierz język:

Wybierz kurs:

Angielski dla dorosłych (online/stacjonarnie)

Kursy te zostały przygotowane dla wszystkich osób dorosłych, którym zależy na sprawnym posługiwaniu się językiem obcym w życiu codziennym. Dzięki tym zajęciom nauczymy Cię jak radzić sobie w restauracji, na lotnisku, w samolocie, na dworcu, w hotelu, na zakupach; nauczysz się także umawiać na spotkania, umawiać na wizytę u lekarza i prowadzić rozmowy z nowopoznanymi osobami.

 

Są to idealne kursy dla osób, które wyjeżdżają za granicę, zarówno do pracy jak i na wakacje, a także wszystkich tych, co pragną poznawać nowych ludzi lub utrzymywać kontakty z osobami z różnych krajów poprzez np. Internet. Kursy skierowane są zarówno do osób początkujących jak i zaawansowanych.

 

Istnieje możliwość spersonalizowania programu nauczania tak, aby jak najlepiej spełniał Państwa oczekiwania. 

 

KURSY DOSTĘPNE W WERSJI ONLINE (NAUKA PRZEZ INTERNET). KLIKNIJ TUTAJ ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O ZALETACH TAKIEJ FORMY NAUKI. 

  

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia próbne. Szczegóły z zakładce CENNIK.

 

Stwórz własną grupę językową wśród znajomych lub w firmie, w której pracujesz, a to my postaramy się przyjechać do Ciebie. 

 

Istnieje możliwość dojazdu do grup zorganizowanych w innych miejscowościach wokół Sierakowic np w Kartuzach, Kościerzynie lub Lęborku. Więcej informacji udzielamy telefonicznie. 

 

Zapisujac się na kurs, otrzymasz dostęp do KIVO dzięki któremu:

  • będziesz miał podgląd swoich płatności
  • sprawdzisz swój plan zajęć i ewentualne zmiany
  • masz możliwośc kontatku bezpośrednio z lektorem
  • w razie swojej nieobecności sprawdzisz co było na zajęciach i co jest zadane
  • sprawdzisz liczbę godzin zrealizowanych oraz tych do zrealizowania.

Obejrzyj krótki film instruktarzowy TUTAJ

 

 

Zapisy na nowe kursy trwają przez cały rok. 

Istnieje możliwość uruchomienia nowego kursu grupowego w dowolnym momencie w roku szkolnym, pod warunkiem zgłoszenia się min. 4 chętnych osób.

 

Chcesz się zapisać na kurs? Kliknij TUTAJ.

 

Masz pytania? Nie wiesz co będzie najlepsze dla Ciebie? Napisz lub zadzwoń. Pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.

 

Zaufali nam:

 

 

 

     

Zajęcia odbywają się w trybie: 1 x 90 min. lub 2 x 90 min.
Wyślij zapytanie o kurs
Formularz zgłoszeniowy na kurs

Opinie

Z całego serca polecamy Cogito. Kadra zorientowana na profesjonalne nauczanie języka i dobro swoich klientów (w naszym przypadku naszych Dzieci). Jesteśmy już kolejny rok z Cogito i zmian nie planujemy:)

Maria / źródło Google

Fajni ludzie, fajna energia. W końcu zajęcia, na które dzieci same chcą i chętnie chodzą, a wychodzą zawsze z uśmiechem????????

Kasia / źródło Facebook

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam ;) wiedza sama wpada do głowy; )

Emilia / źródło Facebook

Polecamy. Świetne podejście do dzieci, profesjonalne kursy dla dorosłych, piękne i przytulne miejsce. Panie Adrianie - brawka!

Ania / źródło Google/

Serdecznie polecam szkołę. Syn bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Nie muszę go zmuszać ani prosić. Widać, że dziecko dużo materiału przyswaja, nie siedząc i "kując słówka". polecam

Alicja /źródło Google/

Najlepsza szkoła języków obcych w okolicy. Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny, nie tylko pod kątem merytorycznym, ale również pozwalające przełamać barierę językową. Gorąco polecam!

Dominik /źródło Facebook

Dzięki zajęciom poszerzyłam znajomość języka angielskiego i nie boje się mówić po angielsku, co stwarzało mi problem. Polecam, a na pewno nie pożałujesz, a poszerzysz swoją wiedzę z języka angielskiego. ????

Lucyna /źródło Facebook

Najlepsza szkoła języków obcych w okolicy. Dla nas to już trzeci rok nauki. Polecam!

Małgosia /źródło Google/